Zdobycze ginekologii estetycznej i funkcjonalnej szybkim i przyjemnym sposobem na intymne problemy Polek

Gdy dręczysz się z powodu nieprawidłowej budowy sromu lub łechtaczki, masz problem z osiąganiem satysfakcji w pożyciu erotycznym spowodowany zmianami lub deformacjami zewnętrznych elementów układu płciowego lub, z powodów subiektywnych, masz ochotę zmodyfikować wygląd miejsc intymnych – medycyna estetyczna ma dla wiele opcji, jakie w szybki sposób rozwiążą Twoje bolączki oraz znacząco poprawią jakość życia.

Laser endowaginalny – kto powinien go stosować?

Jedną z bardziej interesujących możliwości ginekologii plastycznej jest stosowanie lasera, czyli mało inwazyjnej techniki dopochwowej. Leczenie z użyciem Aphrodite rekomendowany bywa w przypadku leczenia zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki warg sromowych, ale również w wypadku wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Aphrodite może być wykorzystywany też dla rozwiązania odmiennych problemów natury ginekologicznej – dokładne elementy przeprowadzanego zabiegu i sposób jego dopasowania do indywidualnej sprawy ustalane są w momencie pierwszej wizyty u ginekologa.

Efekty zabiegu potrafią przerosnąć założenia, bowiem zapewnia on powrót naturalnego odczynu pochwy, poprawia jej wilgotność, intensyfikuje odczuwanie przyjemności seksualnej oraz zmniejsza problemy związane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Ogólna część leczenia może być w zasadzie niedokuczliwa i bardzo sprawna, Czas gojenia, względem tradycyjnych sposobów jest niezwykle króciutki, a brak komfortu z tym związany – niewielki.

Odwiedź:

Ginekolog Wrocław

Przebieg zabiegu

Cały zabieg to nie więcej niż kwadrans i nie powoduje bólu. Bazuje on na włożeniu do pochwy wiązki specjalnego lasera, który powoduje skurczenie i stymulację kolagenu. Pozwala to na wzmocnienie i usztywnienie ścianki pochwy, poprawia ustawienie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na macicę, a co za tym idzie – przywraca normalne działanie naszego narządu.
Efektem może być polepszenie jakości funkcjonowania oraz psychologicznej trwałości, a także pewności siebie.
Bezpośrednio po leczeniu możliwy jest bezzwłoczny powrót do codziennych czynności.

Masz problem z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie objawy jak suchość pochwy, jej zapalenie, dyskomfort w czasie stosunku, swędzenie lub palenie? Jesteś w trakcie menopauzy i zauważasz coraz większe problemy w czerpaniu przyjemności w stosunkach płciowych? Chciałabyś poprawić wygląd warg sromowych? Odczuwasz problem z tolerowaniem wyglądu własnych okolic intymnych? Jeśli tak to przemyśl zabieg Aphrodite, jaki w 15 minut może usunąć wszystkie bolączki, które do tej pory jawiły się jako niemożliwe do rozwiązania.

Inne wpisy:

Categories: Zdrowie

Comments are closed.

firanki do salonu

Aktualnie, tak jak wiele mamy sposobów oraz dodatków do ozdoby ...