W jaki sposób funkcjonuje hurtownia materiałów medycznych

Centrum zaopatrzenia medycznego to sklep, gdzie każda przychodnia opieki zdrowotnej – od jednoosobowych gabinetów, przez większe zakłady opieki zdrowotnej, aż po szpitale, może zaopatrzyć się w potrzebne produkty i aparaturę, jakie używane są w typowej pracy z pacjentami.

Odbiorcą produktów sprzedawanych przez sklepy medyczne są zarówno specjaliści medycyny wszystkich z branż, a także położne, psycholodzy, rehabilitanci, dentyści, jak również weterynarze. Wszystkich im hurtownia zaopatrzenia medycznego wspomaga w codziennej pracy zapewniając dobrej jakości, najlepsze sprzęty medyczne i specjalistyczne meble medyczne.

Co można znaleźć w sklepie medycznym? Zaopatrzenie to materiały i sprzęt z kilkunastu różnych specjalności, jakie obejmują nie tylko materiały dotyczące tematów ogólnych, ale także środki opatrunkowe, meble medyczne, aż po sprzęt okulistyczny i weterynaryjny.

Hurtownia akcesoriów i sprzętu medycznego wspomaga także diagnostykę medyczną, mając w ofercie szeroką gamę odczynników i sprzętu z tej dziedziny. Niektóre z marek, których towary są oferowane to np. LP Italiana, Cormay i Alpha Diagnostics.

Sklepy dla medycyny zaopatrują również centra fizjoterapii proponując stoły rehabilitacyjne, towary z zakresu ciepłolecznictwa, asortyment kinezyterapii oraz pomoce dla niepełnosprawnych i wiele innych.

Część sklepu dotycząca radiologii w hurtowni ma w ofercie zaopatrzenie centrów radiologicznych, odzież ochronną, akcesoria, kamery identyfikacyjne, jak również wywoływarki diagnostyczne.

Sprawdź
Sklep medyczny online

Z kolei materiały i asortyment stomatologiczny, który znajduje się w ofercie sklepu, to aż 8 000 towarów dedykowanym dla stomatologów, ortodontów oraz pomocy stomatologicznych. Wszystkie towary importowane są od renomowanych firm, wśród nich są między innymi: Lascod, Polydentia, Microbrush. W dostępnym asortymencie są też firmy krajowe, twórcy takich marek na przykład Zhermapol czy Chema.
Oferowane towary jak materiały jednorazowego użytku takie jak amalgamaty i masy wyciskowe; materiały tymczasowe, znieczulenia, narzędzia endodontyczne oraz różnego typu urządzenia dentystyczne.

Przedstawiony tutaj niewielki opis oferty hurtowni zaopatrzenia medycznego to jedynie niewielka część wszystkiego, co można znaleźć nie tylko w sklepach sprzedaży, jak i u specjalistów ds. sprzedaży, i w sklepie internetowym.

Inne wpisy:

Categories: Zdrowie

Comments are closed.

firanki do salonu

Aktualnie, tak jak wiele mamy sposobów oraz dodatków do ozdoby ...